Telemarketingo ir skambučių centro paslaugos Sužinoti daugiau

NaujienosNaujienos

Tarp apdovanotų įmonių - ir "Eurotela"

07.10  "Eurotela" spaudoje

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Lietuvos darbo birža pirmą kartą viešai padėkojo šalies darbdaviams už aktyvią socialinę partnerystę ir svarų indėlį sprendžiant nedarbo problemas.

Antradienį socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas ir Lietuvos darbo biržos direktoriaus pavaduotojas, laikinai vykdantis direktoriaus funkcijas Albertas Šlekys septynioms įmonėms įteikė padėkos raštus ir specialius prizus už tai, kad jos savo atkaklumu, jėgomis ir be niekieno pagalbos sugebėjo sukurti naujų darbo vietų.

Ministro pirmininko patarėja Skirma Kondratas perdavė šių įmonių vadovams nuoširdžius premjero Andriaus Kubiliaus sveikinimo bei padėkos žodžius ir įteikė "Tūkstantmečio ženklo" medalius.

"Šiandien vykstantys įmonių apdovanojimai yra geriausias įrodymas, kaip reikia kovoti su ja - ne žodžiais, o konkrečiais darbais", - sakė D. Jankauskas.

A. Šlekys kalbėjo, jog daugeliu atvejų darbo birža yra tarpininkė tarp darbdavių ir potencialių darbuotojų. Svarbiausia, kad šis tarpininkavimas, tikslingas darbo rinkos politikos priemonių panaudojimas vyktų kuo aktyviau ir duotų dar geresnių rezultatų.

Įmonės buvo pagerbtos pagal keturias nominacijas.

Už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose didžiųjų šalies įmonių kategorijoje nugalėtoja tapo UAB "Bigso" (Akmenės rajonas, Venta), mažojo ir vidutinio verslo įmonių kategorijoje - UAB "Daturė" (Ignalinos raj., Visaginas).

Už socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką tarp didžiųjų šalies įmonių geriausia pripažinta UAB "Bauhof-LT" iš Klaipėdos, prizas, skirtas mažojo ir vidutinio verslo įmonėms, atiteko IĮ "Eurotela" iš Klaipėdos.

Už aktyvią partnerystę skatinant užimtumą didžiųjų šalies įmonių kategorijoje apdovanojimą pelnė Šilutės pensionatas, mažojo ir vidutinio verslo įmonių kategorijoje nugalėtoja tapo AB "Actas" (Šalčininkų raj., Jašiūnai).

Už iniciatyvą pradėti ir vystyti verslą apdovanota UAB "Vyginsta".

Eltos inf.

Grįžti į naujienų sąrašą

Tai - įdomu:

  • Dėl dotacijų, gaunamų iš LR ministerijų ir ES fondų, galime pasiūlyti itin konkurencingas paslaugų kainas;
  • 2009 metais mes investavome74 000 litų į darbuotojų apmokymus, todėl galime pasiūlyti itin aukštos kokybės paslaugas;
  • Perkant paslaugas iš mūsų, valstybiniam sektoriui taikoma supaprastinta viešųjų pirkimų tvarka.
  • Esame socialiai atsakinga kompanija: 2010 m. gavome apdovanoimą „Už socialiai pažeidžiamų asmenų integravimą į darbo rinką“.

Eurotela – socialinė neįgaliųjų įmonė, teikianti viešinimo ir rinkos tyrimų paslaugas nuo 2006 metų. Mes bendradarbiaujame su valstybinėmis, visuomeninėmis ir verslo įmonėmis bei organizacijomis, kurioms siūlome platų paslaugu spektrą ir lankstų požiūrį.

"Eurotela" paslaugos:

Tyrimai

Apklausos

Siūlome paslaugas, apimančias visus Jūsų įmonės ar organizacijos viešumo, įvaizdžio ir ryšių su visuomene aspektus. Plačiau