Telemarketingo ir skambučių centro paslaugos Sužinoti daugiau

Apie mus Apie EuroteląApie Eurotelą

UAB Eurotela: socialinė neįgaliųjų įmonė

UAB Eurotela – socialinė neįgaliųjų įmonė, teikianti profesionalias skambučio centro (telemarketingo), viešinimo ir rinkos tyrimų paslaugas nuo 2006 metų.

Mes bendradarbiaujame su valstybinėmis, visuomeninėmis ir verslo įmonėmis bei organizacijomis, kurioms siūlome platų paslaugu spektrą ir lankstų požiūrį. Naudodamiesi ES lėšomis, skirtomis neįgaliųjų integravimui į visuomenę, mes suteikiame galimybę pas mus dirbantiems žmonėms tobulinti savo profesinius įgūdžius.

Mūsų investicija į darbuotojus atsipirko ne tik igytu klientų pasitikėjimu, bet ir valstybiniu pripažinimu. 2010 metais įmonė apdovanota "Už socialiai pažeidžiamų asmenų integravimą į darbo rinką" ir gavo Socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko, ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus bei Lietuvos darbo biržos padėką.

Socialinė įmonė ir valstybinis sektorius

Pagal Viešųjų pirkimų įstatymą, valstybinės įmonės 5% visų savo pirkimų turi paskirti socialinėms įmonėms.

Pilną Viešųjų pirkimų įstatymo tekstą galite rasti čia:
http://www.skelbimas.lt/istatymai/viesuju_pirkimu_istatymas.htm

Išsamesni straipsnio komentarai yra čia:
http://www.vpt.lt/rtmp8/dtd/index.php?pid=1089635293&visiDUK=1&lan=LT

Tai - įdomu:

  • Dėl dotacijų, gaunamų iš LR ministerijų ir ES fondų, galime pasiūlyti itin konkurencingas paslaugų kainas;
  • 2009 metais mes investavome 74 000 litų į darbuotojų apmokymus, todėl galime pasiūlyti itin aukštos kokybės paslaugas;
  • Perkant paslaugas iš mūsų, valstybiniam sektoriui taikoma supaprastinta viešųjų pirkimų tvarka.
  • Esame socialiai atsakinga kompanija: 2010 m. gavome apdovanoimą „Už socialiai pažeidžiamų asmenų integravimą į darbo rinką“.

Eurotela – socialinė neįgaliųjų įmonė, teikianti viešinimo ir rinkos tyrimų paslaugas nuo 2006 metų. Mes bendradarbiaujame su valstybinėmis, visuomeninėmis ir verslo įmonėmis bei organizacijomis, kurioms siūlome platų paslaugu spektrą ir lankstų požiūrį.

"Eurotela" paslaugos:

Tyrimai

Apklausos

Siūlome paslaugas, apimančias visus Jūsų įmonės ar organizacijos viešumo, įvaizdžio ir ryšių su visuomene aspektus. Plačiau